Straipsniai

 • 11/01/2018 0 Komentarai
  Lazeriai išplėtė galimybių ribas medicinoje

  Kiekvienas esame girdėję apie lazerių procedūras, kuriomis atjauninama ir gražinama oda, naikinamos raukšlės. Tačiau medicinoje lazeriai naudojami daug plačiau: lyginti nudegimų ir traumų paliktus randus, aknės paliktus randelius, naikinti išsiplėtusius kapiliarus, pigmentines dėmes bei šalinti odos darinius ir apgamus. Lazeriai – viena saugiausių ir efektyviausių priemonių estetinėje medicinoje , patikimose rankose daranti stebuklus ir duodanti mažiausiai pašalinių reiškinių. Apie dermatologinius lazerius kalbame su Sg klinikos dermatologe Agne Višniauskiene.

  Skaityti daugiau
 • 09/10/2017 0 Komentarai
  Hialurono rūgštis, retinolis ir vit C – štai trys banginiai, ant kurio laikosi kosmetologijos pasaulis

  Šiais laikais daug diskutuojama apie naujas aktyvias anti-aging medžiagas, nanodaleles , tačiau specialistai vieningai sutaria – yra trys banginiai , ant kurių laikosi visas kosmetologijos pasaulis : hialiurono rūgštis , retinolis ir vit C.

  Skaityti daugiau
 • 12/12/2016 0 Komentarai
  Sena kaip pasaulis liga - venų išsiplėtimas

  Kojų paviršinių venų išsiplėtimas – varikozė vargina 30 proc. moterų ir 15 proc. vyrų. Manoma, kad Lietuvoje venų varikoze serga apie 400-500 tūkstančių gyventojų. Kaip išvengti venų išsiplėtimo? Kokios naujos medikamentinio ir chirurginio gydymo galimybės?

  Skaityti daugiau
 • 12/12/2016 0 Komentarai
  Ankstyva širdies ligų diagnostika - bilietas į gyvenimą

  Širdies ir kraujagyslių ligos - pagrindinė sveikatos problema Lietuvoje, nes jos yra priežastis daugiau kaip 54 proc. mirčių. 30 proc. visų neįgalumo priežasčių taip pat tenka šioms ligoms .Nerimą medikams kelia ir tai, kad Lietuvoje nuo širdies ir kraujagyslių sistemos ligų miršta 2,2 karto daugiau žmonių nei kitose Europos Sąjungos šalyse. To priežastis – vis dar nepakankamai ankstyva širdies ligų diagnostika.

  Skaityti daugiau
 • 12/12/2016 0 Komentarai
  Prostatos vėžys - vyrų sveikatos rykštė

  Vyrai dažnai drovisi kalbėti apie prostatos negalavimus. Todėl moterys turėtų paraginti savo antrąsias puses tikrintis sveikatą, atlikti tyrimus. Prostata vadinama antrąja vyro širdimi. Nuo jos priklauso vyro gyvenimo kokybė, lytinė potencija, vaisingumo funkcijos.
  Prostatos vėžys - dažniausia vyrų onkologinė liga Lietuvoje. Kiekvienais metais nustatoma apie 2000 naujų ligos atvejų. Prostatos vėžys yra klastingas, nes neturi specifinių požymių. Gydymas gali būti efektyvus, kai nustatomas ankstyvųjų stadijų vėžys, todėl ypač svarbu periodiškai profilaktiškai tikrintis sveikatą.

  Skaityti daugiau
 • 12/12/2016 0 Komentarai
  Krūties vėžys - laiku pažinti ir efektyviai gydyti

  Krūties vėžys yra dažniausia moterų vėžio rūšis išsivysčiusiose šalyse, tačiau ji taip pat yra geriausiai ištirta ir labiausiai pasiduodanti gydymui.
  Apie 70 % visų krūties vėžio atvejų pirmiausia atranda pačios moterys arba jų partneriai. Po šio pirmojo žingsnio yra daugybė skirtingų metodų, kuriais krūties auglį ar anomaliją galima tyrinėti toliau ir patvirtinti arba paneigti krūties vėžio diagnozę bei suteikti papildomos informacijos apie tolesnius šios ligos gydymo būdus.

  Skaityti daugiau
 • 12/12/2016 0 Komentarai
  Mūsų amžiaus rykštė - alergija

  Vyraujant šiuolaikinei dinamiškai gyvensenai alergijos problema tik aštrėja. Vakarų šalyse alergiškų žmonių skaičius siekia net 35%. Alergija dažniausia diagnozuojama vaikystėje. Alergiškas vaikas jaučia, kitoks nei jo bendraamžiai. Jam reikalingas specialus gydymas ir jis negali dalyvauti užklasinėje veikloje taip pat aktyviai kaip ir kiti. Tai apsunkina tiek vaiko, tiek jo tėvų gyvenimą.

  Skaityti daugiau
 • 12/12/2016 0 Komentarai
  Norite mesti rūkyti? Mes pasiruošę Jums padėti!

  Siūlome Jums nikotino priklausomybės gydymą lazeriu kartu su priklausomybės ligų psichologo pagalba. Metant rūkyti ryškūs abstinencijos simptomai - dirglumas, nerimastingumas, prislėgta nuotaika, ir nenumaldomas poreikis nikotinui dažnai lemia nesėkmę.

  Skaityti daugiau
 • Lavos akmenų masažas
  12/12/2016 0 Komentarai
  Lavos akmenų masažas

  Lavos akmenų masažo metu karštų akmenų bei masažinių judesių veikiamas kūnas atpalaiduojamas, išlaisvinamas nuo susikaupusios įtampos ir skausmo. Procedūros metu į organizmą prasiskverbusi šiluma aktyvina ląstelių aprūpinimą deguonimi, pagreitėja medžiagų apykaita bei suaktyvinama kraujotaka. Termoterapija stimuliuoja mūsų imuninę sistemą, skatina susikaupusių šlakų ir toksinų pasišalinimą.

  Skaityti daugiau