Rūkymo ir alkoholio priklausomybės gydymas lazeriu

Priklausomybė nuo alkoholio. Kaip atpažinti problemišką alkoholio vartojimą?

Šių laikų probleminiai alkoholio vartotojai gerokai skiriasi nuo stereotipinio benamio alkoholiko vaizdo, neretai tai patys žmonės užimantys aukštas pareigas, sėkmingi verslininkai, politikai ar net pasiekę sportininkai.

Pagrindinis bruožas, išduodantis priklausomybę alkoholiui, tai vartojimo kontrolės praradimas arba susilpnėjimas. bTai reiškia, kad žmogus ne visada pajėgus sukontroliuoti iųgėrimo pradžią, intensyvumą ir pabaigą. Kitas svarbus požymis - tai besikartojantis girtavimas, nepaisant neigiamų pasekmių profesinėje, šeimyninėje ar kitose svarbiose gyvenimo sferose. Link alkoholizmo veda ir dažni, iš šalies nekenksmingi jaunų žmonių pašventimai, kurie kartais išnyksta su amžiumi, tačiau kartais, priklausomai nuo individualių organizmo savybių, gali būti vartais į priklausomybę visam gyvenimui.


Kodėl į alkoholį įnikusiam žmogui sunku padėti?

Alkoholizmas yra lėtinė, per laiką išsivystanti liga, kuriai būdingi tam tikri organiniai pakitimai organizme. Dėl periodiško alkoholio vartojimo išsivysto fiziologinis pripratimas cheminėms medžiagoms, atsiranda molekulinio lygio smegenų pakitimai. O tai reiškia, kad žmogaus energija, nuotaikos, darbingumas, mąstymas tampa priklausomi nuo to, ar jis gaus medžiagų, kurias suteikia alkoholis. Nutraukus alkoholio vartojimą, smegenų veikla sutrinka, o užsivedus biologiniam troškuliui alkoholiui gauti, savikontrolės pastangos būna sunkiai įmanomos. Liguistas noras išgerti paprastai nustelbia viską - žmogaus valią, darbinius ar šeimos įsipareigojimus.


Lazerio terapija

Alkoholizmas yra sunki ir skausminga tiek pacientui, tiek ir aplinkiniams liga, tačiau ji įveikiama. Pasveikimas nuo šios ligos didžiąja dalimi priklauso nuo paties žmogaus valios, noro bei dedamų pastangų. Stebuklo nėra, kaip ir vaistų, kurie greitai išgydytų priklausomybę. Lazerio terapija yra vienas naujausiųn alkoholizmo gydymo metodų, jo gydymo veiksmingumas yra pagrįstas ir įrodytas moksliškai.

Alkoholizmo gydymas lazeriuLazerio terapijos metu lazerio spinduliu yra veikiami ausyse esantys biologiškai aktyvūs taškai, kuriuos dirginant organizmas pradeda gaminti tam tikras chemines medžiagas. Šių medžiagų išsiskyrimas lengvina abstinenciją, šalina potraukį alkoholiui, mažina depresiškumą, nerimastingumą, nemigą. Lazerio procedūros poveikis kiekvienam organizmui yra labai individualus, tačiau dažniausiai abstinencijos simptomai pašalinami arba sumažėja iki minimumo ir alkoholio vartojimo nutraukimas tampa lengvesnis.

Lazerio terapija gali gelbėti tais atvejais, kai liga dar nėra įsisenėjusi, kai pats žmogus jaučia susilpnėjusią savikontrolę, neigiamas girtavimo pasekmes, tačiau, kaip jam pačiam pasirodo, pats pajėgus suvaldyti situaciją ir medikamentinio gydymo nenori.

Kai priklausomybė įgyja sunkios formos išraišką, atsiranda didelių fiziologinių organizmo pakitimų, kuriuos pašalinti be medikamentinės intervencijos sudėtinga.

Priklausomybės gydymas lazeriuReikalingas procedūrų skaičius yra labai individualus, vieniems užtenka vieno apsilankymo, kitiems reikia daugiau kartų. Paprastai rekomenduojami 3-5 seansai prarastai savikontrolei susigrąžinti bei stabiliai psichologinei būsenai pasiekti. Prieš apsilankant pas specialistą rekomenduojama keletą dienų nevartoti alkoholio, ar kiek įmanoma sumažinti alkoholio vartojimą, nes tai padidina procedūros veiksmingumą.

Kiekvienam, kenkčiančiam nuo priklausomybės žmogui, lazerio terapija kartu su psichoterapija yra naudinga, net jei jos vienos nepakanka gydymui. seanso metu ne tik palengvinama fiziologinė abstinencijos kančia, bet kartu suteikiama psichologinė pagalba.nPokalbis su priklausomybių specialistu motyvuoja ir paskatina žmogų kovoti su savo liga, atpažinti ydingą elgesį, jį koreguoti ir t.t.

Visos paslaugos