• Žemaitijos diagnostikos centras
  • Žemaitijos diagnostikos centras
  • Žemaitijos diagnostikos centras
  • Žemaitijos diagnostikos centras
  • Žemaitijos diagnostikos centras
  • Žemaitijos diagnostikos centras

Medicinos paslaugos

Gydytojų specialistų konsultacijos

Žemaitijos diagnostikos centre konsultuoja...

Plačiau

Instrumentiniai tyrimai bei procedūros

Audiograma, timpanograma. Ausų kamščių plovimas. Alerginiai odos mėginiai. Biopsija iš odos darinių. DNR testas tėvystei nustatyti. IPL procedūros. Odos darinių šalinimas lazeriu. Rektoskopija. Sąnario punkcija. Siaskopija. Siūlų išėmimas. Injekcija į raumenis. Injekcija į veną.

Plačiau

Radiologiniai tyrimai

Rentgenografijos tyrimas naudojamas daugelio organų ir organizmo sistemų būklei bei funkcionalumui tirti. Klinikoje naudojamas modernus skaitmenizuotas japoniškas rentgenografijos aparatas RADSpeed MF.

Plačiau

Kompiuterinės tomografijos tyrimai

16 sluoksnių japonišku kompiuterinės tomografijos aparatu Toshiba greitai ir tiksliai nustatomi galvos smegenų kraujotakos sutrikimai, įvairių traumų sukelti pakitimai, širdies ir kraujagyslių ligos, įgimta ir įgyta stuburo patologija, vidaus organų būklė, ankstyvų stadijų vidaus organų navikai ir jų išplitimas (metastazės), plaučių, kaulų ir daugelio kitų organų ligos.

Plačiau

Echoskopijos tyrimai

Vidaus organų, skydliaukės, odos ir poodžio darinių, sąnarių, kraujotakos sistemos tyrimas ultragarso spinduliais. Šie spinduliai nekenksmingi žmogui.

Plačiau

Profilaktinė mamografinė patikra

Mamografiniai tyrimai moterims nuo 50 iki 69 metų pagal atrankinės mamografinės patikros dėl krūties vėžio finansavimo programą, pateikiant gydytojo siuntimą atliekama kas du metai. Kreipiantis pakartotinai, pacientė privalo pateikti paskutinių tyrimų nuotraukas, kad būtų galimybė įvertinti pakitimus atsiradusius pastarųjų metų laikotarpyje.

Plačiau

Odos vėžio diagnostika

Suradus ir laiku pašalinus pakitusį apgamą, galima išvengti odos vėžio - melanomos atsiradimo.

Plačiau

Reabilitacijos paslaugos

Teikiame komercines ir TLK kompensuojamas pirmo etapo reabilitacijos paslaugas, turintiems šeimos gydytojo ar gydytojo konsultanto siuntimą.

Plačiau

Gydomasis masažas

Informacija ruošiama

Plačiau

Rūkymo ir alkoholio priklausomybės gydymas lazeriu

Šių laikų probleminiai alkoholio vartotojai gerokai skiriasi nuo stereotipinio benamio alkoholiko vaizdo, neretai tai patys žmonės užimantys aukštas pareigas, sėkmingi verslininkai, politikai ar net pasiekę sportininkai.

Plačiau

Dermatologija, estetinė medicina

Tiriami ir gydomi suaugusieji ir vaikai dėl įvairių alerginių, infekcinių, uždegiminių, grybelinių odos, gleivinių, plaukų ir nagų susirgimų.

Plačiau