Hialurono rūgštis, retinolis ir vit C – štai trys banginiai, ant kurio laikosi kosmetologijos pasaulis

Šiais laikais daug diskutuojama apie naujas aktyvias anti-aging medžiagas, nanodaleles , tačiau specialistai vieningai sutaria – yra trys banginiai , ant kurių laikosi visas kosmetologijos pasaulis : hialiurono rūgštis , retinolis ir vit C.

Šiais laikais daug diskutuojama apie naujas aktyvias anti-aging medžiagas, nanodaleles , tačiau specialistai vieningai sutaria – yra trys banginiai , ant kurių laikosi visas kosmetologijos pasaulis : hialiurono rūgštis , retinolis ir vit C.


Hialurono rūgštis (hialuronas) - tai sudėtinis angliavandenis mukopolisacharidas , kurio daugiausiai randame jungiamajame audinyje. Dėl savo specifinės sandaros hialuronas sugeria ir išlaiko vandenį audiniuose. Viena hialurono rūgšties molekulė gali surišti iki 500 molekulių vandens. Tai viena iš labiausiai hidrofilinėmis (pritraukiančiomis vandenį) savybėmis pasižyminti natūrali medžiaga, kuri kaip natūralus drėkiklis yra plačiai naudojama dermatologijoje.

Oda pagal savo sandarą primena gerą šiuolaikinį čiužinį: karkaso funkcijas atlieka kolageno ir elastino skaidulos, o visą tarp jų esančią erdvę užpildo vandeninis tirpalas bei mukopolisacharidai, daugiausia hialurono rūgštis (HR).

Hialurono randama tiek išoriniame (epidermyje), tiek vidiniame odos sluoksnyje (dermoje). Jis išlaiko odą drėgną, jauną ir sveiką. HR organizme gyvuoja trumpą laiką, apie 1–2 dienas, todėl jos atsargas būtina reguliariai papildyti. Apie 30-us gyvenimo metus žmogaus organizme HR sintezė sulėtėja, pradeda blogėti ir jos kokybė: kaupiasi pažeistos skaidulos, molekulės „suriša“ mažiau vandens. Norint išsaugoti gražią, lygią ir jauną odą, reikia šios medžiagos papildymo išoriniais metodais – dermatologinėms priemonėmis, savo sudėtyje turinčiomis HR.

Tam tinka kosmetologinės priemonės (serumai , kremai) , turinčios kuo didesnes hialurono rūgšties koncentracijas. Naudojamos ir technologijoa , padedančios hialuronui prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius: elektroporacija , ultragarsas. Hialuronos rūgšties injekcijos – dažniausia antiaging priemonė.

Rekomenduojame papildyti hialurono atsargas ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.
Ispanų biokosmetikos gamintojo Eberlin geriamasis maisto papildas Colagen&Hialuron turi savo sudėtyje jungiamojo audinio karkasinį baltymą kolageną bei stipriausią pasaulyje drėkiklį hialuroną.

Šis maistinis papildas yra biologinis reguliatorius, kuris prisideda prie dermos atkūrimo ir drėkinimo bei viso jungiamojo audinio struktūros palaikymo.

Kolageno simbiozė su hialurono rūgštimi padeda užpildyti veido raukšles iš vidaus, palaiko gerai sudrėkintą odą. Preparatas padeda ir kitiems organizmo audiniams, pavyzdžiui, mūsų sąnariams, suteikia jiems daugiau mobilumo ir komforto, mažina skausmą ar nusidėvėjimą, atkuria kremzles.

0 0
Feed