Apie kliniką

Žemaitijos diagnostikos centras jau septintus metus teikia specializuotas antro lygio medicinos paslaugas mažeikiečiams bei kitiems Vakarų Lietuvos gyventojams

Per šiuos metus pelnėme patikimos diagnostinės klinikos vardą. Centras turi sutartis su teritorinėmis ligonių kasomis, todėl bazinę konsultacijų kainą apmoka TLK. Per metus konsultuojame apie 17 tūkst. pacientų, suteikiama iki 25 tūkst. konsultacijų, atliekama 3,5 tūkst. kompiuterinės tomografijos tyrimų. Centrą pasirenkančių pacientų skaičius kasmet auga.

Kas nulėmė klinikos augimą bei populiarumą gyventojų tarpe?

Pirmiausia tikriausiai tai , kad vietoje teikiame konsultacijas tokių siauros specializacijos gydytojų ,kurių rajone nebuvo ir dėl kurių pagalbos gyventojai turėdavo vykti į didžiuosius miestus – alergologų, dermatologų, chirurgų onkologų, kraujagyslių chirurgų, neurochirurgų, chirurgų mamologų, vaikų ligų specialistų (kardiologų, ortopedų, endokrinologų, alergologų) paslaugas.

Didelį dėmesį kreipiame į priimamų dirbti specialistų kvalifikaciją bei vardą. Tarp jų – tiek puikūs vietos gydytojai, tiek atvykstantys iš Klaipėdos, Vilniaus.


Antra - tai ,kad klinika aprūpinta modernia ir saugia diagnostine įranga.
16 pjūvių japonišku kompiuteriniu tomografu tyrimus atliekame ypač tiksliai ir greitai ; atliekamos galvos , stuburo , vidaus organų (taippat ir kontrastiniai) tomografijos tyrimai. Galima pasidžiaugti, kad buvome pirmieji, atliekantys mamografinius tyrimus Telšių apskrityje. Mūsų centre sumontuotas modernus ir patikimas amerikietiškas mamografas HOLOGIC MIV . Vykdoma atrankinė profilaktinė patikra dėl krūties vėžio. Dalyvaujame visuomeninėse sveikatos akcijose, esame vienas iš projekto "Nedelsk" partnerių.
Naujausia ultragarso įranga, skaitmeninis rentgeno aparatas, dermatoskopas, siaskopas , audiometras, timpanometras ir kita diagnostinė įranga neriboja gydytojų poreikių tiriamt pacientą.


Siūlome didelį sveikatos priežiūros paslaugų spektrą. Be diagnostikos ir gydymo paslaugų teikiame įvairias fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugas - masažus, kineziterapiją, fiziotrapiją, fototerapiją, taippat dermatologijos ir estetinės medicinos paslaugas.


Į kiekvieną pacientą žiūrime su pagarba, dėmesiu ir supratimu. Registruodami stengiamės maksimaliai prisiderinti prie paciento galimybių, primename apie būsimą vizitą ,tiksliai ir suprantamai perduodame informaciją apie skiriamus tyrimus, diagnozę ir gydymą.
Saugome pacientų privatumą ir užtikriname duomenų saugumą, užtikriname asmens duomenų, informacijos apie pacientų sveikatą ir suteiktas paslaugas konfidencialumą; archyvuojame paciento tyrimų duomenis elektroniniame formate, efektyviai valdome srautus.


Mūsų centras bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijomis, kurios gali padengti privalomojo draudimo nekompensuojamas ištyrimo bei gydymo išlaidas. 

Esame sudarę sutartis su visomis pagrindinėmis Lietuvos gyvybės draudimo bendrovėmis: „SEB gyvybės draudimu", „ERGO Lietuva", „If “, „Aviva Lietuva", „PZU Lietuva", „BTA draudimu“, „Compensa Life Vienna Insurance Group SE", Swedbank Life Insurance SE Lietuvos filialu ir kt.

  • bta
  • compensa
  • if
  • ergo
  • pzu
  • aviva
  • swedbank

Šiuo metu Žemaitijos diagnostikos centras priklauso SG klinikos grupei, kuri turi filialus Klaipėdoje, Palangoje ir Plungėje (daugiau informacijos www.sgklinika.lt), ryšium su tuo ypač didelį dėmesį ir Mažeikiuose šiuo metu skiriame sričiai, kurioje klinika sukaupusi ypač didelę patirtį – dermatologijai ir estetinei medicinai. Kiekviename mieste mūsų klinikų teikiamų paslaugų spektras skiriasi, priklausomai nuo vietos sąlygų ir poreikių. Tačiau visur išlieka bendras siekis – dirbti profesionaliai, patenkinti vietos gyventojų poreikius ir tapti jų pasirinkimu numeris vienas.

Nuoširdžiai Jūsų -

Žemaitijos diagnostikos centro vadovė Vanda Bučienė